rafting-tour.com.ua
+38 098 191 43 90

  

Рафтинг Черемош

Рафтинг Черемош - це рафтинг в Карпатах і єдине місце в Україні, де проходить справжній рафтинг, а рафтинг на Черемоші хоч Білому, хоч Чорному, мабуть відомий всім любителям водного драйву та адреналіну.

Рафтинг на Черемоші 2019

Рафтинг на Черемоші ціни:

Ціна тура  : 1550 грн.(2 дні)
Ціна тура  : 2100 грн.(3 дні)

Що входить у вартість?

Рафтинг Черемош

Рафтинг на Черемоші - питання і відповіді ...

Де знаходиться рафтинг-табір?

Наш рафтинг-табір знаходиться безпосередньо в горах біля підніжжя хребта Косарище, біля річки Чорний Черемош, недалеко від с. Дземброня.

Координати табору: 48 ° 06'41.8 "N 24 ° 43'23.6" E.

Що включено в рафтинг на Черемоші?

У вартість рафтингу включено:

  • Триразове харчування, страви готуються на багатті (борщ, плов, харчо і т.п.).
  • Чай, кава, пряники і печиво протягом дня.
  • Проживнаие в рафтинг таборі в наметах (укомплектовано - намети, спальники до -3 °, каремати 12мм.), табір обладнаний всім необхідним.
  • Трансфер уздовж річки (закидання) на мікроавтобусах.
  • Рафтинг обладнання - катамарани, весла, засоби захисту - каски, спасжилета.
  • Групова аптечка
  • Послуги інструкторів і послуги кухаря
  • Вечірня музика і душевний настрій!

Говорять, що з нами душевно:

Рафтинг сплави по Черемошу

Що можна сказати про рафтинг Черемош - це незабутнє і яскраве пригода. Тільки приїхавши сюди, ви відразу ж потрапляєте під вплив місцевої природи. Вас оточують височенні столітні сосни, величезні булижники, скелі і вируюче гірська річка. Варто постійний шум від падаючої води. Тільки підійшовши до річки, ви відразу відчуваєте її дикий і неприборканий характер, а коли ви, сидячи на сплавному катамарані, летите по хвилях Черемоша - адреналін просто зашкалює. Перед вами встають метрові хвилі і величезні камені, про які розбивається вирує вода. Стрімка течія річки постійно змінює свій напрямок, змушуючи бути в постійній напрузі.

Рафтинг на Черемоше

Відмінністю наших турів «Рафтинг Черемош» - це максимальний адреналін і екстрим. Ми організовуємо рафтинг на Черемоші на надувних катамаранах, які на відміну від рафтів (надувні човни) більш маневрені і динамічніші. Вони відмінно передають враження від проходження повноводних порогів і не черкають дном при проходженні мілководних шивер і перекатів. З іншого боку вони вимагають злагодженої роботи від всієї команди, а не тільки від інструктора. Але, як показала багаторічна практика, наші тури на Черемош спокійно підходять для початківців. Буквально після декількох проходжень з нашими інструкторами, новачки стають вже бувалими бокораші.

Рафтинг на Черемоше

Рафтинг на Черемоші - наметовий табір

Наш наметовий табір розбивається не в селі внизу біля магазинів і людей, а на верху, на самому початку маршруту, на висоті 700 метрів над рівнем моря, на дуже красивій галявині біля річки, де вашими сусідами будуть хіба що місцеві корівки з дзвіночками на шиях. Поруч з галявиною тече справжній природний джерело, звідки ми і набираємо воду для приготування їжі і заварювання чаю. Ми забезпечуємо наших учасників всім необхідним: наметами (Terra incognita), спальними мішками (Terra incognita), карематами, спас-жилетами, шоломами. Весь табір повністю укомплектований всім необхідним. Забезпечується 3-разове харчування, яке готується на багатті в казанах. Ми прекрасно розуміємо, що рафтинг на Черемоші забирає дуже багато сил, тому їжі у нас завжди в достатку, ну а коли вона готується на багатті, смак у неї просто незабутній.

палаточный лагерь Черемош

На другий день перебування ми організовуємо відвідування лазні з парною і басейном, яка знаходиться ще вище табору, прямо на схилі гори, звідки відкривається надзвичайно-красивий вид на сусідні вершини. Таке ви мало де знайдете. Тут же заварюється цілющий чай з місцевих трав, який ви п'єте виходячи з парилки в прикуску з медом. Рафтинг на Черемоші забирає велику кількість сил. І все це організовується нами для того, щоб зняти втому і напругу з м'язів. На наступний день ви будете почувати себе повністю відпочили і готовими для нових сплавів по річці.

У вільну хвилину і вечорами, після рафтингу, ми організовуємо цікаве дозвілля для всіх бажаючих. Починаючи від гри в волейбол і закінчуючи посиденьками біля багаття під гітару. Черемош - це, мабуть, єдина річка в Україні, де можливе проведення справжнього рафтингу з повноводними порогами і перекатами. Крім іншого, це надзвичайно красива гірська річка Східних Карпат. Її протяжність близько 80 кілометрів і загальний перепад висоти на цьому відрізку 280 метрів. Як для більшості гірських річок, для Черемоша характерно швидка течія зі швидкістю від 8 до 20 км / год.

Рафтинг Черемош - опис річки

Русло річки дуже звивисте і часто змінює напрямок, огинаючи виступаючі гранітні брили. Ширина річки порівняно невелика 10 - 20 метрів і, як і всі гірські річки, вона має невелику глибину. Найцікавіший відрізок річки, де і проводиться рафтинг по Черемошу - це відрізок довжиною близько 10 км від селища Дземброня до села Красник. Саме на цьому невеликому відрізку річки знаходяться найповноводніші і відомі пороги: «Берди», «Середній, Малий і Великий Гук», «Білий кінь», «Дземброня». Живлення річки має сезонний характер. Найбільш повноводною вона стає в період весняних паводків і танення снігу в Карпатах. Це приблизно друга половина квітня - початок травня. Саме цей невеликий відрізок часу, буквально кілька тижнів, ідеально підходить для турів Рафтинг Черемош. Влітку, рівень води в річці різко падає, виступає безліч каменів і рафтинг тут стає неможливим.

Черемош

Дуже важливо не пропустити період кінця квітня - початок травня для поїздки на рафтинг по Черемошу. Немає сенсу брати з собою рибальські снасті. Хоч риба в річці є, як стверджують місцеві жителі, але ловиться вона тільки після дощів, коли вода в річці стає каламутною. Та й часу на «вдумливу» риболовлю у вас буде не багато. Наш тур «Рафтинг Черемош» дуже насичений і вільного часу для риболовлі буде дуже мало. Наша компанія запрошує Вас стати учасником туру «Рафтинг Черемош». Побачити на власні очі красу весняних Карпат, коли природа тільки прокидається після зимової сплячки, коли схили гір покриваються смарагдовою травою, подихати кристально-чистим високогірним повітрям. Разом з нами відчути нестримний норов прекрасної гірської річки. Насолодиться багаторазовим проходженням повноводних бурхливих порогів та й просто відпочити на природі.

 Пороги Чорного Черемоша

Пороги на Черемоші приваблюють багатьох любителів гірського сплаву, тому варто докладніше розповісти про них. Перший поріг, який зустрічається на шляху тих, хто бере участь в сплаві, - це Верхній Дзембронь, найпростіший. Через 900 метрів зустрічаємо наступний - Середній Дзембронь, який має в лівій частині річки досить круті вали. Трохи більше ніж через 1 км, третій поріг - Нижній Дзембронь, що володіє високими косими валами, а на виході проводжає учасників потужної бочкою.

За Нижнім Дземброня, або Дзембронею, слід кам'яниста мілина, а після подолання цього етапу помітно місце вливання річки Бистрець в Чорний Черемош. Далі на місці впадання річки Бистрець утворюється черговий поріг Гучок, що починається з шивери, а також з її нехай і не найбільших, але крутих валів. Спустившись ще на один кілометр, зустрічаємо найскладніший на ділянці річки Чорний Черемош і крутий поріг Верхній Гук. Його ще називають Великим Гуком. Висоти тут, звичайно, не однакові, і істотний перепад спостерігається. Він становить від 3 до 200 метрів. При вході в цей поріг учасники зустрічаються зі зливом, утвореним великими каменями, а на виході стикаються з так званим зубом, а також цілим ланцюжком валів. Проводжає ж цей самий небезпечний поріг двома бочками.

Продовжуючи спуск, можна побачити, що річка поступово стає повноводною, але відчути зниження швидкості неможливо. Спуск здійснюється на тій же швидкості, що і відбувався вище, тільки стає швидше через безліч перекатів і шивер. На цій ділянці зустрічаються вали Нижній, він же Середній Гук, де вали досягають метра, а також Кривеня. На останньому порозі вали також досягають метра, і при цьому зустрічається дуже багато підводних каменів.

Прочитавши опис порогів Чорного Черемоша, звичайно, можна скласти загальне враження, але, щоб відчути і зрозуміти, наскільки здорово спускатися по цій річці, зустрічаючись з безліччю порогів і шивер, слід записатися на рафтинг на Черемоші і відчути всю повноту емоцій та адреналіну самостійно.

Ми не можемо гарантувати погоди, але ми можемо гарантувати яскраві враження на весь рік.