rafting-tour.com.ua
+38 098 191 43 90

  

Сплави по Південному Бугу

Сплави по Південному Бугу одні з найпопулярніших в Україні, завдяки і красивим берегів і наявністю різних нескладних порогів, що робить сплав по Південному Бугу відмінним способом відпочинку на природі. Рафтинг на Південному Бузі можливий в декількох місцях, це рафтинг на Мигії (Мигійські пороги) і рафтинг на Печерських порогах під Вінницею.

Сплави по Південному Бугу 2019

Сплави по Південному Бугу ціни:

Ціна тура  : 1400 грн.(2 дні)
Ціна тура  : 1850 грн.(3 дні)

Що включено у вартість?

Рафтинг Черемош

Сплави по Південному Бугу - запитання та відповіді...

А речі пливуть з нами?

Всі речі і все спорядження сплавляється разом з групою, що забезпечує її мобільність. Всі речі і спорядження упаковуються або в гермомешкі або в целофанові пакети і закріплюються на плавзасобі.

сплавы по Южному Бугу

Що включено у вартість сплава на Південному Бузі?

У вартість сплава включено:

  • Дворазове гаряче харчування, страви готуються на багатті (борщ, плов, харчо і т.п.).
  • Чай, кава, пряники і печиво протягом сплаву.
  • Забезпечення наметами, спальниками, карематами (все спорядження якісне і спеціально підібране)
  • Загальна бівачне спорядження (тент, сокиру, казан, мотузки та ін.)
  • Сплавсредства - катамарани
  • Засоби захисту - каски, спасжилета.
  • Послуги інструкторів
  • Вечірня музика і душевний настрій!

Говорятm, що з нами душевно:

Сплави по Південному Бугу, чим вони привабливі?

Рафтинг на Південному Бузі знають багато, завдяки Мигійські і Печерським порогам. На цих порогах дуже часто проводять тренування і змагання з рафтингу. Мигійські пороги Південного Бугу знаходяться в Миколаївській області, а Печерські у Вінницькій, при чому варто зауважити, що природа на цих двох ділянках річки абсолютно різна і кожна по своєму прекрасна.

Що потрібно знати про сплав по Південному Бугу? Є думка, що річка Південний Буг - це найкраще місце для проведення сплавів або рафтингу. Її цікавою особливістю є те, що це сама патріотична, сама «українська» річка. Вона повністю протікає по території України, все 806 км. Завдяки своїм численним притоках, вона завжди залишається повноводною, що дозволяє організовувати сплави по Південному Бугу починаючи з середини квітня і закінчуючи жовтнем місяцем.

Сплавы по Южному Бугу

А завдяки своїй віддаленості від великих промислових підприємств і великих міст, річка зберегла свою чистоту і красу берегів в первозданному вигляді. Як результат - перемога на Всеукраїнському конкурсі «7 природних чудес України» в 2009 році. Зазвичай сплав по Південному Бугу проходить на 2-ух ділянках річки: перший у Вінницькій області, від села Тиврів до села Печери і друга ділянка, де проводиться безпосередньо рафтинг по Південному Бугу - це Мігейські пороги під Первомайському. Ці ділянки річки найбільш мальовничі й цікаві.

Сплав по Південному Бугу (Вінниця)

 

Надзвичайно красиві місця. Сам сплав починається в районі села Тиврів і тільки сівши на катамаран ви відразу ж потрапляєте в барвисту казку. У міру просування вниз за течією перед очима починають пропливати дуже мальовничі місця. Дуже часто лісисті ділянки чергуються з луками і скельними уступами, які підходять прямо до води. Тут чітко можна побачити результат багатовікової боротьби води і каменю. Як рік за роком річка пробивала собі шлях в кам'янистому плато. Русло річки дуже часто змінює свій напрямок і ти не знаєш що буде за наступним поворотом. Тільки по шуму падаючої води можна здогадатися про наближення порозі або перекаті. На цьому невеликому відрізку річки розташовані більш десяти різних порогів і перекатів, які додають сплаву динамічності і екстриму. Всім цим сплави по Південному Бугу привабливі як для веселої молодої компанії, так і сімей з дітьми та любителів романтики.

 

Крім іншого вони дуже мальовничі - в цих місцях річка натикається на кам'янистий ділянку рельєфу, русло річки звужується, з води проступають величезні кам'яні брили між якими з приголомшуючим гуркотом протискується вируючий, багатотонний потік води. Дуже важливо направити судно в цей стрімкий потік інакше катамаран просто викине на камені. У такі моменти дуже важливо щоб весь екіпаж працював як одне ціле і слухав команди інструктора. І найцікавіший ділянку порогів чекає вас в кінці маршруту, в селі Печера.

сплав по Южному Бугу

Все починається з дуже довгих трьох шивер (це коли дно всіяне безліччю невеликих каменів) і вода вируючи і прокотився по цих каменях створює безперервний шум. Розмовляти в такі хвилини марно - все одно нічого не чути. І ось пройшовши пару «гучних» кілометрів ви опиняєтеся на роздоріжжі. Направо йде рукав річки з дуже «жорсткими» порогами 3 категорії довжиною близько 700 метрів. У деяких місцях, при малій воді, перепад може становити більше 1,5 метрів.

Ліворуч йде вузька протока, шириною метрів 5-6, з низькими містками і яка закінчується греблею старого млина. А між цими двома рукавами розташувався невеликий парк з віковими липами, затишними лавками і з якого добре видно церкву, побудовану Городецьким. Сплав по Південному Бугу закінчується біля монументальної і непогано збереглася старого млина минулого століття.

 

Рафтинг по Південному Бугу (Мигійські пороги)

 

Для тих, хто любить активний відпочинок і яскраві враження рафтинг по Південному Бугу саме те. Рафтинг проходить на Мигійських порогах, протяжність яких становить близько 400 метрів. Після проходження дистанції робиться обнесення по берегу і ... веселощі триває. На маршруті є два основних найбільших порога і складність полягає в тому, що відразу після проходження першого порога потрібно різко піти вправо і потрапити в стрімку течію або тебе викине на камінь, що стирчав із води.

Розуміння цього змушує всіх учасників активно працювати веслами і дарує незабутні емоції після вдалого проходження всієї дистанції. Для особливих екстремалів, пропонується проходження маршруту без катамарана - тільки в Спасжилет і шоломі. Дуже часто на Мигійських порогах організовуються змагання з рафтингу на Південному Бузі на час і правильність проходження цієї дистанції. Але рафтинг в Мигії славиться не тільки своїми порогами. Тут дуже красиві місця і, якщо немає бажання кататися по порогах, можна зробити цікаву прогулянку по заповіднику, забратися на скелю яка розташована неподалік і зробити дуже красиві фото. З вершини відкривається приголомшливий вид на річку.

Мигийские пороги Южный Буг

Як правило, сюди приїжджають на 2 дня, на вихідні, щоб відпочити від міської суєти і від робочих буднів. Якщо є більше вільного часу і бажання відпочити, то можна продовжити сплав по річці ще далі. Тут річка тече в своєрідному каньйоні і буквально кожні 500 метрів зустрічаються різні пороги і перекати.

Подорожуючи з нами, ви завжди отримаєте масу яскравих вражень і позитиву. Великою перевагою наших сплавів по Південному Бугу - це повна комплектація наметового табору на високому рівні, різноманітне і незвичайне меню, сам сплав проходить завжди весело і запам'ятається вам на довго.